اشتباهات بازسازی در ساختمان

زمانی که ساختمان ها قدیمی و یا در مواردی غیر قابل استفاده میشود بهترین گزینه پیش رو کار بازسازی ساختمان است . بازسازی ساختمان با توجه به وسعت و یا خرابی ساختمان کارهای متفاوتی دارد. بازسازی را میتوان کاری سخنت و پیچیده دانست که مراحل کاری بسیاری دارد. البته گاهی میتوان خانه را تعویض کرد و به محلی دیگر رفت اما هزینه این کار بالاست . اگر برای هزینه کردن مشکل دارید بهتر است با راه های مختلف کار بازسازی را انجام داد. اما باید بدانید که اگر بازسازی به درستی و طبق قواعد انجام نگیرد ممکن است هزینه زیادی را متحمل شوید. بنابراین ما قصد داریم در این مقاله تعدادی از این قواعد را به شما عزیزان آموزش دهیم تا بتوانید به بهترین روش و با کمترین هزینه خانه خود را به محلی جدید و جذاب تبدیل کنید.

برای اجرای سقف یوبوت کلیک کنید.

بازسازی آشپزخانه:

آشپزخانه یکی از مکان هایی است که بعد از گذشت چندسال حتما نیاز به بازسازی دارد. مثلا کابینت ها اگر فلز باشند که بر اثر آب و هوا ممکن است پوسیده شوند و یا زنگ بزنند و یا اگر کابینت ها چوب باشند ممکن است بعد از گذشت چند سال بر اثر برخورد آب و یا حشرات کابینت از بین برود. برای بازسازی آشپزخانه مهمترین کار تعویض کابینت است که برای اینکه دچار اشتباهات نشوید بهتر است هنگام کابینت سازی باید به طور دقیق اندازه گیری کنید و چندین بار اندازه ها را چک کنید تا مجبور نشوید با کابینت های برای جاسازی کلنجار بروید.

بازسازی

بازسازی اتاق ها:

یکی از نکاتی که برای بازسازی اتاق ها باید مد نظر قرار دهید این است که اتاق را برای چه نوع استفاده ای میخواهید یعنی اتاق خواب است و یا اتاق کار؟؟ با توجه به این موضوع ابتدا طراحی را انجام دهید سپس اقدام به تعمیر و بازسازی کنید.نکته ای که در مورد اتاق ها باید بدانید این است که فقط زمان حال را در نظر نگیرید بلکه تصور چندسال آینده را داشته باشید . تا مجبور نشوید سال بعد دوباره دست به بازسازی بزنید.

برای دریافت اطلاعات از سقف یوبوت اینجا کلیک کنید.

بودجه بازسازی:

از مواردی که در اکثر بازسازی ها به وجود می آید این است که قبل از اقدام به بازسازی هزینه ها را پیش بینی نمی کنند و در وسط کار بودجه کم می آورند و یا مجبورند بازسازی را متوقف کنند و یا هزینه بیشتری کنند. مثلا اگر قصد دارید بازسازی کنید ابتدا هزینه ها پیش بینی کنید و اگر میدانید که پول کافی ندارید اولویت بندی کنید . یعنی اینکه ببینید کدام قسمت نیاز بیشتری به بازسازی دارد.

از دیگر مواردی که برای بازسازی به آن توجه کنید استفاده مواد و متریال با کیفیت است . قبل از خرید تحقیق کنید کدام وسایل را لازم دارید و چه نوع و مدلی جدید و به روز است که کیفیت خوبی هم داشته باشد. در غیر این صورت مجبور میشوید پس مدتی دوباره وسایل را بازسازی کنید. به خصوص برای کابینت ها و وسایل سرویس های بهداشتی سعی کنید از بهترین مواد موجود استفاده کنید.

 

فهرست